safetica DLP

"Ev ofis" çalışırken verilerinizi nasıl koruyorsunuz?

Verileriniz en önemli varlığınızdır. Safetica ile güvende tutun. Safetica, müşteri verilerinizin başka birinin eline geçmemesi için veri sızıntılarını önler. Gölge ve uyarı modu özellikleri sayesinde iş sürekliğini engellemez son kullanıcı için bilgi güvenliği farkındalığı yaratır. Aktif ekran süresi izleme özelliği sayesinde bilgisayar kullanım performanslarını detaylı şekilde raporlar.


Safetica Full DLP ile veri sızdırma koruması sağlarken BT kaynaklarınızı da raporlayıp yönetebilirsiniz.

safetica safety vault
sızma testi

sızma testi

Güvenlik Açığı Taraması & Değerlendirmesi

Gelişmiş güvenlik açığı tarama araçları ve yapay zeka desteği ile açıklarınızı tespit edip bu açıkları nasıl kapatacağınızı raporluyoruz.


farkındalık eğitimi

ihlallerin %70'e yakını insan zafiyeti kaynaklı

Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimi, yüzde yüz güvenliğin hiçbir zaman olamayacağı bir dünyada, yaşanacak ihlallerin önüne geçebilmek için, istatistiksel olarak en büyük ihlal kaynağı olan insan zaafını mümkün olduğu kadar aza indirmeyi hedefler.bilgi güvenliği farkındalık eğitimi
UTM firewall

berqnet UTM

5651 ve KVKK yasalarına tam uyumlu

Berqnet UTM günvenlik duvarı alanında Türkiye'nin en büyüğü olan Logo Yazılım bilgi ve tecrübesiyle geliştirildi. Bilinen tüm güvenlik duvarlarının aksine UTM, Hotspot ve 5651'e uygun log tutma özelliklerini tek kutuda birleştirmiştir. SSL VPN özelliği ile noktadan noktaya şifreli veri taşıyarak güvenli bir veri iletimi sağlar. Lisansı güncellendiği sürece donanım garantisi devam eder.


Berqnet, ileri düzey siber koruma özellikleri sayesinde işletmeleri siber saldıralara karşı etkin bir şekilde korur ve istenmeyen durumların önüne geçer.

eset uç nokta koruma

Fidye yazılımı koruması.

ESET Secure Authentication ve ESET Endpoint Protection Advanced ile dijital varlıklarınızı ve iş sürekliliğinizi kurum içinde ve dışında koruyun. Ayrı bir platforma gerek kalmadan ESET Remote Administrator sayesinde yazlım envanterinizi yönetin.


ESET Security Management Center, bir kuruluştaki tüm yüklü yazılım uygulamalarını rapor etmekle kalmaz, kurulu donanımlarla ilgili raporlar da sunar. 

dell EMC sunucu ve depolama

Dell EMC sunucu&depolama

İnovasyon için beklemeyin. Daha basit BT daha hızlı sonuçlar

Dell EMC, ölçeklenebilirlik ve güvenilirliğin ön plana çıktığı güçlü, uygun maliyetli sunucu ve güvenli yedekleme, koruma ve birleştirme özellikleri sunan geniş bir çözüm yelpazesine sahiptir. Dell EMC ürünleri modülerlik özelliği ile, depolama ve belirli iş taleplerini karşılamak için, maliyetleri denetlenebilir hale getirir ve yönetimini kolaylaştırır.

İşletmenize güç katmak için sunucunuzu Dell EMC PowerEdge ile yenileyin.